Szanowni Państwo!

Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji „Standardy medyczne w praktyce pediatrycznej dla studentów i młodych lekarzy”, która odbędzie się 21 października br. w Auli B Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Trojdena 2a w Warszawie.

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, które cieszyły się ogromną popularnością i uznaniem Uczestników, przygotowaliśmy ofertę wykładów, w czasie których wykładowcy z wielką przyjemnością podzielą się z Państwem najnowszą wiedzą i standardami postępowania w wielu istotnych sytuacjach klinicznych obejmującymi zagadnienia z zakresu pediatrii i neonatologii, oraz wybór warsztatów, które umożliwią Państwu zdobycie umiejętności wykorzystania nabytej wiedzy w praktyce klinicznej. Dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony z nami został przez Państwa dobrze wykorzystany.

Do grona wykładowców zaprosiliśmy doświadczonych ekspertów pracujących w najlepszych polskich ośrodkach pediatrycznych i neonatologicznych, m.in. w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Instytucie „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”, a także ich młodszych współpracowników, którzy często są już ekspertami w reprezentowanej przez siebie dziedzinie. Mamy nadzieję, że idea wielopokoleniowej wymiany doświadczeń praktykowana już od pierwszej edycji naszej konferencji będzie dla Państwa atrakcyjna.

Już dziś zapraszamy Państwa na ten jesienny dzień z pediatrią i neonatologią w Warszawie!


Z wyrazami szacunku
lek. Patryk Lipiński prof. dr hab. n. med. Anna Dobrzańska prof. dr hab. n. med. Piotr Socha prof. dr hab. n. med. Maria Katarzyna Borszewska-Kornacka
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Koordynatorzy Naukowi Konferencji


www.standardy.pl
tel. 519-159-581 519-159-582